Команда #HelpNow HUB підготувала детальний звіт за 2022 рік, у якому вони розповіли про виклики, досягнення та про те, що сервіс продовжує працювати для кожного українеця, де б він не перебував – #HelpNow поруч та завжди готовий допомогти!

У перші дні березня 2022 року, через тиждень після початку повномасштабної російської агресії проти України, Альянс громадського здров’я розробив та запустив унікальний сервіс для підтримки українських пацієнтів программ з ВІЛ, які зіткнулись із труднощами у доступі до лікування та інших необхідних послуг. Необхідність покинути свої домівки й перетворитися на внутрішньо переміщених осіб або біженців в інших країнах створила додаткову перешкоду для доступу до життєво важливих послуг і поставила під загрозу прихильність до лікування та життя для таких людей.

Сервіс #HelpNow дозволив легко дістатися до людей, які потребують допомоги, використовуючи різні методи. З перших днів широкомаштабної війни команда Хабу оперативно інформує та направляє людей  їх до служб, які їм потрібні, у новому (тимчасовому) місці перебування.

За десять місяців, з березня по грудень 2022 року, через #HelpNowHUB надійшло понад 15800 запитів від українців у 47 країнах світу та в межах України, які координувалися службою #HelpNowPL, #HelpNowDE, # HelpNowClinicalHUB та безпосередньою соціальною підтримкою.

Докладніше у звіті: