Світ

Світ

Альянсу громадського здоров’я вдалося ефективно адаптувати складові свого досвіду в протидії ВІЛ, туберкульозу та гепатитам до глобального контексту. За роки своєї роботи Альянс працював у 40 країнах світу, надаючи технічну підтримку, керуючи програмами, впроваджуючи нові технології та проводячи адвокаційну роботу з метою зменшення шкоди.

Альянс відіграв важливу роль у розробці програми Frontline AIDS «Ініціатива спільнот зі зменшення шкоди, CAHR» (www.cahrproject.org) на базі шести країн за фінансової підтримки уряду Нідерландів, у якій беруть участь Китай, Індія, Індонезія, Кенія, Малайзія та М’янма разом з організаціями HRI, IDPC та INPUD, які виступають у ролі міжнародних технічних партнерів. Альянс керував успішною підготовкою регіональної концептуальної записки до ГФ для Східної Африки, а нещодавно підтримав впровадження програми зменшення шкоди у Сенегалі партнерською організацією, що входить до сім’ї Альянсу – ANCS.

Альянс громадського здоров’я отримав міжнародне визнання за значний технічний потенціал та здатність до проведення навчання щодо відстеження клієнтів, зокрема з використанням SyrEx, що являє собою автоматизовану систему управління даними, розроблену за фінансової підтримки ГФ. Ця програма використовується з метою моніторингу та обліку програм профілактики ВІЛ-інфекції серед всіх уразливих груп населення, у тому числі ключових. Її було адаптовано до багатьох національних програм та перекладено різними мовами. Наразі Альянс займається розробкою програми підвищення якості даних для організацій, що входять до сім’ї Альянсу, в Буркіна-Фасо, Бурунді, Камбоджі, Китаї, Кот-д’Івуарі, Ефіопії, Кенії, М’янмі, Сенегалі та Уганді.

Спільно з Лондонською школою гігієни і тропічної медицини (LSHTM) Альянс здійснював контроль операційного дослідження шляхом підтримки проекту CAHR у таких сферах: компоненти програм метадонової підтримувальної терапії в Індонезії та Китаї; практики ін’єкційного вживання наркотиків та пакет необхідних товарів у Кенії; якість аутріч-роботи та комунікації, спрямованої на досягнення поведінкових змін, у Малайзії; численні фактори уразливості СІН у різноманітному середовищі в Індії. Спільно зі Школою медицини Єльського університету Альянс сприяє розвитку науково обґрунтованих підходів до проекту з вивчення медикаментозного підтримувального лікування (МПЛ) з метою дослідження бар’єрів та сприятливих факторів вступу й утримання у програмах МПЛ, впровадження та оцінки доказової інтервенції для оптимізації процесів на сайтах ЗПТ для покращення показників набору та утримання в програмі й пілотування налтрексону подовженої дії як альтернативи МПЛ для СІН.

Провідні технічні спеціалісти Альянсу активно залучаються міжнародними організаціями до розробки низки стратегічних документів, керівництв та практичних інструментів. Наприклад, Альянс відіграв важливу роль у наданні ключових вхідних даних для розробки нещодавно опублікованого консолідованого керівництва ВООЗ з профілактики ВІЛ, діагностики, лікування та догляду серед представників ключових груп населення.

Альянс є ключовим членом Європейської коаліції з ТБ (TBEC) – адвокаційної групи, що базується у Брюселі – та представлений у Наглядовій раді коаліції. Оскільки Альянс входить до TBEC, він має можливість брати участь в оцінюванні національних програм з ТБ ВООЗ у країнах Європейського регіону ВООЗ разом із Європейським офісом ВООЗ (Копенгаген, Данія), що дає змогу експертам Альянсу брати участь в оцінці програм з ТБ в усьому регіоні.


 Альянс також бере участь в адвокації розширення доступу до діагностики та лікування ВГС на міжнародному рівні у партнерстві з такими провідними організаціями, як TAG, MSF, MDM, ITPC, Act Up, APN+, World hepatitis Alliance, Coalition+, EATG та іншими, виступаючи активним членом Міжнародної дорадчої групи с питань ВГС. Співробітники Альянсу входять до Стратегічного та Технічного комітету ВООЗ з питань гепатитів, Дорадчої ради спільнот у регіоні СЄЦА та Всесвітньої дорадчої ради спільнот у рамках делегації представників громадянського суспільства UNITAID. Альянс виступив одним із організаторів Європейської конференції з ВІЛ/ВГС HepHIV2014 та конференції з питань ВГС і СІН в Берліні 2014 року. Наразі він також є членом європейського наглядового комітету з ВІЛ та вірусних гепатитів.


скачанные файлы (15)
скачанные файлы (18)
скачанные файлы (19)
скачанные файлы (20)
скачанные файлы (17)