ЗМІ про нас

ЗМІ про нас30.11.2018. УНІАН: «З нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Акція «Тест під хмарами»: Дізнайся свій ВІЛ-статус!»

«30 листопада 2018 р. на Контрактовій площі Альянс громадського здоров’я (Альянс) спільно з партнерськими організаціями м. Києва провели інформаційно-просвітницьку акцію «Тест під хмарами» з нагоди 30-го ювілейного Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначається у всьому світі 1 грудня»

Подивитись новину30.11.2018. Правда Тут: «У Києві влаштували акцію «здай кров на висоті пташиного польоту»

«Уже впродовж 30 років увесь світ відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом, цього року він проходить під гаслом «Дізнайся свій статус». Від так у Києві влаштували марафон безкоштовних акцій, одна з яких «Тест під хмарами». Уперше в Україні провели тест на висоті більше сорока метрів. Скористалися новими технологіями, для швидкого результату, використали експрес-тест, який не потребує здачі крові і є безболісним»

Подивитись новину


30.11.2018. ТСН, «1+1»: «У Києві усі охочі можуть пройти безкоштовний тест на ВІЛ»

«Усі охочі сьогодні у Києві можуть пройти безкоштовний тест на ВІЛ. Напередодні всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у столиці працює кілька мобільних лабораторій. Одна з них на Контрактовій площі. Там тест на ВІЛ можна зробити на висоті 40 метрів, безпосередньо на “колесі огляду”

Подивитись новину


30.11.2018. 4 канал: «Тест під хмарами»

«Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом на Контрактовому майдані влаштували акцію. Будь-хто з охочих міг пройти експрес-тест із забиранням крові в мобільній лабораторії, або ж випробувати новий спосіб виявлення ВІЛу – слиновий тест, просто на оглядовому колесі на висоті сорока метрів. Наша Марія Кучеренко випробувала на собі новинку і готова ділитися своїми враженнями»

Подивитись новину


29.10.2018. Новое время: «До 50-ти років не могла зізнатися світу, хто я. Історія канадської трансгендерної жінки і лесбійки Мішель Емсон»

«Активістка, трансгендерна жінка і лесбійка Мішель Емсон розповідає, як це – п’ятдесят років бути не тим, ким хотілося б, і розмірковує про ЛГБТ-рух в Україні. Днями Емсон знову побувала в Україні як учасниця 11-ї Національної ЛГБТ-конференції, організованої МБФ Альянс громадського здоров’я. НВ зустрілося з Емсон в Києві, щоб почути історію її перетворення і розпитати про те, як дотримуються права ЛГБТ в різних країнах світу»

Подивитись новину


28.10.2018. WOMO: «Мишель Эмсон: «Я потеряла все, но взамен получила саму себя»

«Мишель Эмсон, активистка Women’s March, решилась на трансгендерный переход в 47 лет. В Украину Мишель приехала, чтобы выступить на 11-й ЛГБТ-конференции, которую организовал МБФ «Альянс общественного здоровья». В эксклюзивном интервью WoMo она рассказала, как изменилась ее жизнь и почему выражение «смена пола» звучит некорректно»

Подивитись новину


14.09.2018. Телеканал Академія: “City health 2018”: В Одесі розпочалась міжнародна конференція “Здоров’я в місті”

“Міжнародна конференція в Одесі зібрала понад 250 делегатів з біля 30 країн світу, які приїхали у Одесу, щоб поділитися досвідом та обговорити можливості покращення життя мешканців міст”.

Подивитись новину


14.09.2018. Метроном: “Здоровье в городе 2018″ – в Одессе проходит международная конференция”“Двухдневная конференция посвящена здоровому образу жизни, а также многим лайфхакам связанным со здоровьем. В мероприятии приняли участие более 30 организаций из разных стран. Все желающие могли бесплатно пройти тесты на ВИЧ, гепатит, сифилис, пройти курс по первой медицинской помощи, а также получить квалифицированную консультацию врачей”

Подивитись новину


14.09.2018. Suрer.Ua: “Ребенок не должен есть слипшиеся макароны”, – Евгений Клопотенко о реформе школьного питания”“13-14 сентября в Одессе прошла международная конференция

Super.ua удалось пообщаться с ключевым спикером Евгением Клопотенко – кулинарным экспертом, реформатором пищевой культуры в Украине и основателем гастромастерской “Конфитюр”

Подивитись новину


13.09.2018. “7 телеканал”: “В Одессе проходит международная конференция City Health 2018 Odessa (видео)”В парке Шевченко, у Карантинной стены, одесситы могут пройти бесплатную диагностику состояния здоровья, а также поучаствовать в практических тренингах. Всё – в рамках международной конференции “Здоровье в городе”, которая проходит в Одессе.

Подивитись новину


13.09.2018. Одесса медиа: “Международная конференция City Health International — “Здоровье в городе”“Масштабное мероприятие состоится 13 и 14 сентября на Суворовской аллее парка им.Т. Г. Шевченко. В программе фестиваля предусмотрены лекции, мастер-классы и тренировки. Вход на фестиваль свободный. 13 по 14 сентября в Одессе состоится международная конференция City Health International — “Здоровье в городе”. Конференция проводится ежегодно с 2012 года и в этот раз впервые пройдет в Восточной Европе. Девиз конференции — “Здоровые города в эпоху перемен”.

Подивитись новину


13.09.3018. ТК ГЛАС: “ГЛАС (Одесса): City health 2018 Odessa. Конференция про здоровье в городе“В Одессе проходит международная конференция “Здоровье в городе”, которая собрала больше 250 делегатов из около 30 стран мира”

Подивитись новину


13.09.2018. ТК Глас: “City health 2018 Odessa. Конференция про здоровье в городе”

“Здоров’я – це людський трудовий ресурс, без якого, незважаючи на всі успіхи та досягнення науки й техніки, не обійтися. Тому з 13 по 14 вересня провідні фахівці зібралися в Одесі на міжнародній конференції “Здоров’я в місті”, де обговорять ключові фактори, що впливають на здоров’ї городян. Більш детально, далі в нашому сюжеті”

Подивитись новину


13.09.2018. Сегодня: “Дни здоровья в Одессе: ивент как в Испании, зарядка с Ульяниной и тест на ВИЧ“Одесситов ждет конференция международного масштаба и бесплатные консультации в парке. Одесса стала первым городом в Восточной и Центральной Европе, который принимает ежегодную международную конференцию City Health International, или “Здоровье в городе”

Подивитись новину


13.09.2018. Южный курьер: В одесском парке Шевченко проходит фестиваль Здоровья (ФОТО)“В Одесском парке Шевченко проходит седьмая международная конференция “Здоровье в городе”, где посетители могут проконсультироваться у специалистов, бесплатно обследоваться на ВИЧ и гепатит, а также принять участие в мастер-классах”

Подивитись новину


13.09.2018. Одесса news: “В Одессе собрались эксперты в сфере борьбы с опасными заболеваниями”“13 сентября в Одессе открылась VII международная конференция “City Health International”. Как сообщает пресс-служба Одесского горсовета, тема “Здоровье в городах в эпоху перемен” объединила более 300 участников из 30 стран мира. Основные спикеры конференции – эксперты, врачи, учёные с мировым именем”

Подивитись новину


13.09.2018. Первый городской: “В Одессе проходит международная конференция “Здоровье в городе”“В ней принимают участие представители 30 стран. На лекции и мастер-классы по борьбе с болезнями и проблемами урбанизации собрались около 300 человек. Организаторы отмечают, конференция “Здоровье в городе” впервые проходит в стране Восточной Европы”

Подивитись новину


12.09.2018. “Официальный сайт города Одесса”: “Одесса встретит участников престижной конференции City Health International”“С 13 по 14 сентября на международной конференции “Здоровье в городе” ведущие специалисты сферы здравоохранения обсудят ключевые факторы, влияющие на здоровье горожан”

Подивитись новину


12.09.2018. Южная волна: “ОДЕСА: Міжнародна конференція і фестиваль “Здоров’я в місті”“Здоровий спосіб життя вже не данина європейським віянням, а природне прагнення кожного одесита. За останній час в нашому місті все частіше проводяться різноманітні акції, спортивні заходи та форуми, які присвячені роботі над собою. Ще одна мета – освіта населення щодо свого здоров’я”

Подивитись новину


12.09.2018. Одесский вестник: “В Одессе состоится международная конференция City Health International 2018 – “Здоровье в городе”“13-14 сентября 2018 года в Одессе состоится международная конференция

City Health International 2018 – “Здоровье в городе”.Это престижное международное мероприятие впервые проводится в Восточной Европе, и Одесса удостоилась чести его принимать. Около 300 специалистов из 24 стран обсудят ключевые факторы, влияющие на здоровье горожан, и выработают глобальную позицию по улучшению здоровья в городе”

Подивитись новину


11.09.2018. Odessit.ua: “Одесса готовится принять престижную международную конференцию “Здоровье в городе”“13–14 сентября впервые в Украине пройдет седьмая международная конференция “Здоровье в городе”. Одесса выбрана местом проведения конференции. Об этом, 11 сентября, шла речь на брифинге в пресс–центре “Одессит”.

Подивитись новину


29.08.2018. Главком: “Одеса готується прийняти престижну міжнародну конференцію”

“Одеситам розповіли про важливі аспекти здоров`я в місті і представили план проведення конференції City Health International 2018 З 13 по 14 вересня 2018 року в Одесі відбудеться міжнародна конференція City Health International – “Здоров’я в місті”. Конференція проводиться щорічно з 2012 року, і в нинішньому році вперше пройде в Східній Європі. Цьогоріч конференція проводиться під девізом “Здорові міста в епоху змін”

Подивитись новину


05.09.2018. ТРК “Київ”: “Наркозалежність – як подолати?”“Наркомани і вуличні злочини. За даними правоохоронців 5-річної давнини, 80% вуличних злочинів скоюють наркомани. Яка статистика нині? Чи стало нападів більше,чи поменшало? Як виокремити в натовпі наркомана, що робити, як діяти? Чи молодшає наркоманія? Як убезпечити дітей?”

Подивитись новину


31.08.2018. Телеканал ZIK: “Активісти проводять акцію “Мовчання вбиває!” (сюжет з 07:24)“Саме у ці хвилини під будівлею Уряду проходить інформаційно-просвітницька акція “Мовчання вбиває!”. Відбувається вона з нагоди Міжнародного дня поінформованості про передозування, який відзначається у всьому світі 31 серпня”

Подивитись новину


31.08.2018. “7 телеканал”: “Количество наркозависимых людей в Украине растет”“31 августа мировое сообщество отмечает важную дату – Международный день осведомленности о передозировке. Ежегодно в мире сотни тысяч людей умирают от передозировки наркотическими веществами, преимущественно опиоидами. Спасти людей во время их пребывания в состоянии передозировки может каждый”

Подивитись новину


31.08.2018. “Інформаційне агентство ASPI”: “Мовчання вбиває!”. Активісти вимагають уряд приділити увагу наркозалежним”“У п’ятницю, 31 серпня, в Міжнародний день поінформованості громадян про передозування перед будівлею Кабміну пройшла акція “Мовчання вбиває!”. Акцію було організовано в рамках глобальної кампанії щодо підвищення поінформованості населення про передозування”

Подивитись новину


31.08.2018. “4 канал”: “Акція “Мовчання вбиває!”

“Альянс громадського здоров’я (Альянс) спільно з Всеукраїнським об’єднанням людей з наркозалежністю (“ВОЛНА”) та іншими партнерами провели перед будинком Уряду України інформаційно-просвітницьку акцію “Мовчання вбиває!” з нагоди Міжнародного дня поінформованості про передозування, який відзначається у всьому світі 31 серпня”

Подивитись новину


31.08.2018. УНІАН: “Акція мовчання вбиває!”: Час пам’ятати, час діяти!”

“31 серпня 2018 р. Альянс громадського здоров’я спільно з Всеукраїнським об’єднанням людей з наркозалежністю (“ВОЛНА”) та іншими партнерами провели перед будинком Уряду України інформаційно-просвітницьку акцію “Мовчання вбиває!” з нагоди Міжнародного дня поінформованості про передозування, який відзначається у всьому світі 31 серпня”

Подивитись новину


05.08.2018. Телеканал Newsone: “Чому поліція бездіє проти реклами наркотиків на стінах і парканах”

“Під носом у поліції на житлових будинках у Києві активно рекламують продаж наркотиків. Чому поліція не діє і що про це кажуть самі наркозалежні у сюжеті”

Подивитись новину


30.07.2018. Свідок: “Лагідний вбивця”: більше мільйона українців не знають, що мають небезпечну хворобу”

“За статистикою приблизно 50 тисяч українців хворіють на гепатити. А от більше мільйона навіть не знають про те, що мають таку інфекцію. Тоді як нині за допомогою сучасних тест-систем можна легко перевіритись, в домашніх умовах”

Подивитись новину


29.07.2018. Наш Репортер: “Инфекция, которая незаметно убивает изнутри многих украинцев, излечима”

“28 июля – всемирный день гепатита. День, когда врачи в очередной раз напоминают об этом недуге. По статистике примерно 50 тысяч украинцев болеют гепатитами. А вот более миллиона человек даже не знают о том, что имеют такую инфекцию”

Подивитись новину


28.07.2018. Телеканал 24: Понад мільйон українців не знають, що мають інфекцію, яка непомітно вбиває зсередини”

“28 липня – всесвітній день гепатиту, день, коли лікарі вчергове нагадують про цю недугу. За статистикою приблизно 50 тисяч українців хворіють на гепатити. А от більше мільйона навіть не знають про те, що мають таку інфекцію. Тоді як нині за допомогою сучасних тест-систем можна легко перевіритись, в домашніх умовах”

Подивитись новину


28.07.2018. Телеканал Newsone: “28 липня – Всесвітній день боротьби з гепатитами”

“В Україні приблизно 2 млн. хворих на цей недуг. Чи можливо від нього вилікуватись та як захистити себе”

Подивитись новину


28.07.2018. Радіо Свобода: “В Україні готові побороти гепатит С?”

“У світі на гепатит С хворіють 71 мільйон людей, серед них близько 2 мільйони українців. З таким показником Україна потрапили до світового топ-30 країн, які мають найбільший тягар епідемії С, зазначає асоційований директор з політики та партнерських відносин Альянсу громадського здоров’я Павло Скала”

Подивитись новину


28.07.2018. Громадське радіо: “У Києві перевірили 370 прохожих на гепатит С: 4% отримали позитивний результат”

“Учора, 27 липня, на Контрактовій площі Альянс громадського здоров’я провів акцію щодо виявлення Гепатиту С. Із перевірених 370 людей – 14 отримали позитивний результат. Про це розповів у коментарі Громадському радіо асоційований директор Альянсу громадського здоров’я Павло Скала”

Подивитись новину


28.07.2018. Комментарии.UA: Киев: “На Контрактовой площади 370 человек проверили на гепатит”

“Вчера, 27 июля, на Контрактовой площади 370 человек прошли бесплатное тестирование на гепатит С. Об этом рассказал ассоциированный директор Альянса общественного здоровья Павел Скала, передает “Громадське”.

Подивитись новину


28.07.2018. Правда ТУТ: “28 липня увесь світ відзначає День боротьби з гепатитами”

“До всесвітнього дня боротьби із гепатитом в українських містах можна було пройти безкоштовне тестування. Цю хворобу ще називають лагідним убивцею, оскільки вірусна інфекція, що уражає клітини печінки призводить цирозу або ж навіть раку. У світі налічується сотені мільйонів хворих, а щороку помирають від вірусу близько мільйона населення планети”

Подивитись новину


27.07.2018. Телеканал Еспресо: “На Контрактовій площі в Києві розповідають людям про вірусні гепатити і як їх уникнути”

“На Контрактовій площі в Києві розгорнулася ціла лікарня. А все для того, щоб розповісти людям про вірусні гепатити і як уникнути цього захворювання. Акція приурочена до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами”

Подивитись новину


27.07.2018. “ТСН”, телеканал “1+1”: “МОЗ обіцяє вилікувати усіх пацієнтів у державній черзі на лікування гепатиту С”

“Хвороба, яка роками вважалася невиліковною, в Україні тепер лікується. А в МОЗі оголосили амбітні плани – до кінця року новим препаратом вилікувати всіх пацієнтів у державній черзі на лікування гепатиту С новітніми препаратами. І коштуватиме це тепер дешево і доступно кожному”

Подивитись новину


27.07.2018. Телеканал 112: “Пациенты с гепатитом С в Украине получат бесплатные лекарства”

“Все пациенты с гепатитом С, которые стоят в очереди на лечение, получат высококачественные и современные лекарства бесплатно”

Подивитись новину


27.07.2018. Новое время: “Лагідний убивця. Як зупинити епідемію гепатиту С?”

“28 липня у світі традиційно відзначають Міжнародний день боротьби з вірусними гепатитами. Як мінімум мільйон українців і не підозрюють, що мають гепатит С. Що з цим робити? Основні напрями зусиль відображено в слогані цьогорічного дня боротьби з гепатитами в Україні: “Час тестуватись. Час лікуватись!”

Подивитись новину


27.07.2018. Телеканал ZIK: “В Україні 2 мільйони хворих на гепатит С”

“Нині Україна фактично має приховану епідемію гепатиту С. Цей вірус називають “лагідним убивцею”, бо нищить непомітно проте упевнено”

Подивитись новину


27.07.2018. Телеканал 5: “Ветерани АТО опинилися у групі ризику з гепатиту С”

“5% населення або 2 мільйони українців інфіковані вірусом гепатиту С. Офіційно у країні зареєстровано 52,5 тисячі пацієнтів, які потребують лікування. У групі ризику опинилися, зокрема, ветерани АТО. Рівень захворюваності серед них становить до 10%”

Подивитись новину


27.07.2018. Телеканал СТБ: “Гепатит С більше не вирок”

“Ефективні ліки для лікування гепатиту С для українців коштуватимуть у рази дешевше”

Подивитись новину


27.07.2018. Телеканал Київ: “Небезпечна хвороба – гепатит С”

“Напередодні Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами в Україні проводять безкоштовні анонімні експрес-тестування. Чи багато людей перевірили здоров’я у столиці у нашому сюжеті”

Подивитись новину


27.07.2018. УНІАН: “Гепатит С: Час тестуватись. Час лікуватись!”

“Альянс громадського здоров’я спільно з 10-ма партнерськими організаціями м. Києва провели традиційну всеукраїнську інформаційно-просвітницьку акцію з нагоди Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами, який відзначається у всьому світі 28 липня”

Подивитись новину


26.07.2018. Громадське радіо: “Як пересвідчитись, що ви не хворі на гепатит? Поради фахівців”

Як зменшити ризики, поширення вірусу та яке значення громадських організацій та активістів у цій роботі. Про це в студії розповідає Павло Скала, асоційований директор з політики та партнерських відносин Альянсу громадського здоров’я  — найбільшої недержавної організації у Східній Європі та Центральній Азії, яка займається боротьбою з ВІЛ та вірусним гепатитом С.

Подивитись новину