Доступ до лікування гепатиту С в Україні

гепатит


Доступ до лікування гепатиту С в Україні


«Доступ до лікування гепатиту С в Україні» – проект, який реалізується Альянсом громадського здоров’я з 1 жовтня 2014 року по 30 вересня 2015 року.

Метою проекту є забезпечення достатнього доступу уразливих груп до комплексних і високоякісних послуг у відповідності з поточними потребами та в порядку, що забезпечує відповідний вплив на епідемію. Очікується, що це призведе до поведінкових змін, які можуть знизити ризик ВІЛ і ВГС – інфікування серед уразливих груп населення, а також поліпшити якість життя людей, які живуть з ВІЛ і ВГС.

Одним із завдань проекту є підтримка стійкої відповіді на епідемію на місцевому, національному та регіональному рівнях шляхом адвокації та політики, розроблених на основі реального аналізу ситуації; нарощування потенціалу організацій, які надають ВІЛ-сервіси, НУО та інших відповідних місцевих організацій, діяльність яких спрямована на розширення доступу до діагностики та лікування ВГС, профілактики ВІЛ та інших вірусних інфекцій, а також мобілізації достатніх фінансових ресурсів із державних, міських та інших бюджетів.