Академія зменшення шкоди

зменш шкоды
Академія зменшення шкоди

Академія зменшення шкоди – це глобальний курс, що включає компоненти навчання, діалогу й формування навичок, створений з метою перемоги над СНІДом та гепатитом С серед людей, які вживають ін’єкційні наркотики.

Цей курс, на створення якого авторів надихнули успіхи у боротьбі з епідемією ВІЛ-інфекції в найскладніших регіонах на тлі появи епідемій, основною рушійною силою яких є вживання ін’єкційних наркотиків у нових регіонах, поєднує у собі десятиліття практичного досвіду та найновітніші розробки у боротьбі з епідеміями, що дозволяють забезпечити ефективність та вплив інтервенцій.

Нами побудовано партнерські відносини між провідними розробниками програм та лекторами, представниками спільноти людей, які вживають наркотики, та клінічними експертами з метою створення практичного курсу навчання з питань зменшення шкоди – Академії зменшення шкоди – у різноманітних контекстах вживання наркотиків та з огляду на різні способи боротьби з епідеміями.

Протягом шести місяців учасникам пропонується три захоплюючих тижні лекцій у поєднанні з практичними візитами до трьох країн у Європі, Азії та Африці. Учасники курсу дізнаються:

як оцінювати потреби певної спільноти споживачів наркотиків та ефективно розробляти програми боротьби з епідемією;

які інтервенції та їх поєднання мають найбільший потенціал з точки зору впливу на епідемію у наявних умовах;

як найбільш ефективно розподіляти обмежені ресурси з максимальними результатами з точки зору охорони здоров’я та соціального захисту;

як підвищити охоплення споживачів наркотиків, мотивувати їх до поведінкових змін і забезпечити їх доступ до основних медичних послуг та прихильність до лікування.

Академія зменшення шкоди об’єднає учасників з різним міжнародним досвідом, що забезпечить професійне та культурне різноманіття як на заняттях, так і під час роботи на місцях. Ми сподіваємося, що сама участь у роботі Академії сприятиме налагодженню ефективних стосунків та створенню спільних глобальних ініціатив у сфері зменшення шкоди її випускниками.


Учасники 6-ого циклу Академії зменшення шкоди діляться враженнями від навчання та розповідають, який саме досвід та знання вони повезуть з України та будуть застосовувати для відповіді на ВІЛ-епідемією в своїх країнах.Відгуки наших студентів:

«Участь у цьому курсі допомогла набагато краще зрозуміти, яким чином впроваджуються програми, і якими є потреби споживачів ін’єкційних наркотиків в інших країнах. Ми сподіваємося, що зможемо допомогти їм і оптимізувати програми з урахуванням їхніх потреб. Я думаю, що протягом багатьох років однією з основних проблем у сфері зменшення шкоди є те, що постачальник послуг не розуміє, що відбувається і чому, а тому цей курс буде дуже корисний усім, хто працює у сфері зменшення шкоди в будь-якому регіоні світу».

Ендрю Престон, Exchange Supplies Ltd, Великобританія

«Мені дуже сподобався інноваційний та ініціативний підхід до реалізації інтервенцій, наприклад, програми впровадження силами рівних, самотестування, програми АРТ за ініціативою спільнот. Повернувшись до своїх країн, ми плануємо використовувати всі ці інноваційні моделі надання послуг».

Д-р Самаруддін Самар зазай, Національна програма боротьби зі СНІДом,
Міністерство охорони здоров’я, Афганістан

«Мій приїзд до України для участі в Академії зменшення шкоди відкрив мені очі – в Танзанії програми зменшення шкоди вкрай обмежені. Після повернення до Танзанії я звертатимуся в органи влади, які відповідають за різні проекти зменшення шкоди, та ініціюю обговорення з метою впровадження програм зменшення шкоди на базі моделей, з якими я познайомилася в Україні. Мене дуже вразила робота зі зменшення шкоди в Україні».

Рустіка Тембеле, Open Society Initiatives for Eastern Africa, Танзанія


Відгуки наших студентів

Більше відео:

https://youtu.be/V4gnEgMEps0

https://youtu.be/21op2p7RnGU

https://youtu.be/VDVgjaGUxpE

https://youtu.be/-I7cgfgvS3I

https://youtu.be/pimMs-FciSA

https://youtu.be/wOB1pvQVSn0

https://youtu.be/LTol72OrKns

 


АКАДЕМІЯ ЗМЕНШЕННЯ ШКОДИ ПРЕДСТАВЛЯЄ ВІДЕО ЦИКЛУ 1

Цикл 2 проходив з липня по грудень 2016.


Запрошені лектори

«Зменшення шкоди – це не єдиний ефективний спосіб роботи із наркотичною залежністю, але це єдиний спосіб надання послуг лікування ВІЛ та ВГС людям, які вживають наркотики».

Павло Смирнов, заступник виконавчого директора з програмної діяльності, Альянс громадського здоров’я

 


 

«Для мене зменшення шкоди – це рятування людського життя та дотримання гідності людини».

Адіба Камарулзаман (MBBS, FRACP, FAMM, FASc, Професор факультету медицини Інфекційних хвороб, Малайський університет, Малайзія


 

«Академія зменшення шкоди об`єднує та підвищує потенціал ведучих та майбутніх лідерів з усього світу та з різних галузей, які займаються питаннями зменшення шкоди та наркотиків. Це неймовірний досвід, що збагачує».

Мет Саузвелл. Партнер, консультант CoAct.

 


Випускники Академії Зменшення Шкоди

Ми пишаємось випускниками Академії Зменшення Шкоди з усього світу, які є активістами у сфері зменшення шкоди та підтримують мережу. Ви можете звернутися до релевантної особи щодо питань зменшення шкоди та для отримання досвіду за наведеними нижче контактами: Леся Тонконог.


Список випускників Академії зменшення шкоди можна знайти тут


HRA Brochure

Брошюра

 

Приєднуйтесь!

Приєднуйтесь до нашої Академії, якщо вашою метою є викорінення СНІДу та гепатиту С серед людей, які вживають наркотики. Після завершення нашого курсу ви знаходитимете інноваційні та ефективні шляхи відповіді на епідемії не на заняттях і не на місцях, в Україні, Індії чи Кенії – а в себе у голові.

regform

Реєстраційна форма