Україна

Україна


Альянс громадського здоров’я досяг успіхів у розробці та впровадженні заходів з протидії ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та гепатитам. У результаті розширення програм АРТ, ініційованого Альянсом у 2004 році, кількість пацієнтів відповідних програм збільшилася із менш ніж 200 до більш ніж 6000 до моменту передачі цього напрямку до компетенції уряду України у 2008 році.

Навчальну програму з профілактики ВІЛ-інфекції «Школа проти СНІДу», розроблену спеціалістами Альянсу, було затверджено Міністерством освіти України для використання у загальноосвітніх школах, що дозволило охопити понад три мільйони учнів 1–7 класів профілактичними програмами у рамках обов’язкового навчального курсу «Основи здоров’я».

У рамках програми, спрямованої на роботу з ключовими групами, Альянс разом зі своїми партнерськими організаціями щорічно охоплює більше 250 000 осіб, які є представниками груп населення, найбільш уразливих до ВІЛ, включаючи СІН, ЧСЧ, секс-працівників, дітей вулиці та ув’язнених. Програма передбачає розповсюдження 20 млн. шприців, 15 млн. презервативів та проведення 300 000 тестів на ВІЛ щороку і є основним засобом залучення представників ключових груп до програм лікування ВІЛ-інфекції.
Зазначені інтервенції стали основним фактором, який привів до зменшення кількості нових випадків інфікування ВІЛ в Україні: серед споживачів наркотиків – з 2008 року, а серед загального населення – з 2012 року

украина

Наразі діяльність Альянсу в Україні включає впровадження масштабної національної програми профілактики, догляду та підтримки у зв’язку з ВІЛ-інфекцією та програми замісної терапії (більшість охоплення у національному масштабі забезпечується Альянсом та його партнерами); діагностики туберкульозу з акцентом на ключових групах та програми лікування мультирезистентного туберкульозу (більшість охоплення у національному масштабі); програми діагностики та лікування гепатиту С в ключових групах.

Програма, що впроваджується в Україні, є моделлю для регіону Східної Європи та Центральної Азії, яка отримала міжнародне визнання як передовий досвід роботи в умовах концентрованої епідемії ВІЛ-інфекції.


Проекти, що на разі впроваджено
Альянсом громадського здоров’я

 

21
скачанные файлы (4)
скачанные файлы (5)
скачанные файлы (6)
53
54
скачанные файлы (7)
скачанные файлы (8)
скачанные файлы (9)
скачанные файлы (10)
скачанные файлы (11)