Втручання з метою зменшення розповсюдження ВІЛ-інфекції (TRIP)

втручання з


Втручання з метою зменшення розповсюдження ВІЛ-інфекції (TRIP)

Втручання з метою зменшення розповсюдження ВІЛ-інфекції (проект TRIP) – це дослідження, що впроваджується Альянсом громадського здоров’я у партнерстві з Національними інститутами з розвитку та досліджень (NDRI, Нью-Йорк) у жовтні 2013 року – грудні 2017 року.

Загальна мета проекту – профілактика передачі ВІЛ-інфекції від нещодавно інфікованих осіб (насіння), які були інфіковані ВІЛ протягом останніх 6-ти місяців, партнерам таких осіб зі вживання наркотиків та їхнім сексуальним партнерам з використанням двокрокового алгоритму для відстеження соціальних мереж.

Інформація про проект:


/1

Три групи учасників: основна група (нещодавно інфіковані особи – насіння – та їхні партнери зі вживання наркотиків і сексуальні партнери) та дві групи для порівняння (особи-насіння, які були давно інфіковані, їхні партнери та неінфіковані особи-насіння).


/2

Дослідження проводитиметься у містах: Афіни (Греція), Чикаго (Іллінойс), Одеса (Україна).


/3

Підтримка: ВІЛ-позитивні учасники дослідження направлятимуться до кейс-менеджера, який працює у рамках проекту CITI, з метою початку лікування та отримання АРТ (за наявності показань). Також проект надаватиме допомогу всім учасникам в отриманні консультування та необхідних медичних послуг.


Загальна кількість учасників (на 1 листопада 2015 року) – 1 155 осіб, серед яких виявлено 42 особи, нещодавно інфіковані ВІЛ.