Проект “Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні»

Проект “Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні”.

Фінансування та стратегічне партнерство: МБФ “СНІД Фонд Схід-Захід” (AFEW-Україна) за фінансової підтримки Французька міжнародна експертиза ініціатива 5%

Цільова група проекту:  підлітки, які вживають наркотики (а також ті підлітки, які живуть з ВІЛ) віком від 14 до 19 років та їх сексуальні партнери

Мета проекту: сприяти зниженню розповсюдження ВІЛ-інфекції серед підлітків, які вживають наркотичні речовини, та їх сексуальних партнерів шляхом покращення доступу до якісних послуг з профілактики ВІЛ, лікування та підтримки в містах та селах України.

Очікувані результати:

  1. Покращити доступ до послуг з профілактики ВІЛ 8,100 підліткам, які вживають наркотики (ПВН), та їх сексуальним партнерам шляхом впровадження моделей аутріч, спрямованих на молодь.
  2. Зміцнити потенціал партнерів виконавців з метою надання якісних послуг ПВН, та їх статевим партнерам.
  3. Поліпшити поточні політики та процедури для подолання бар’єрів у доступі до послуг з профілактики ВІЛ, лікування та підтримки.

Області проведення проекту:

Донецька, Кіровоградська, Київська, Одеська, Полтавська, Харківська,  Чернівецька

 

Тривалість проекту: 01.10.2017 – 30.09.2020.


 

АНАЛІТИЧНИЙ ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ДОСЛІДЖЕННЯ В РАМКАХ ПРОЕКТУ “ПІДЛІТКИ ПОЗА УВАГОЮ: ПОЛІПШЕННЯ ДОСТУПУ ДО ІНТЕГРОВАНИХ ВІЛ-СЕРВІСНИХ ПОСЛУГ ДЛЯ ВРАЗЛИВИХ ПІДЛІТКІВ В УКРАЇНІ”

 


 

Аналітичний звіт за результатами фінального дослідження в рамках проєкту, 2021

 


Матеріали засідання Експертної групи у сфері надання послуг уразливим підліткам та підліткам груп ризику, 27.08.2019


Дослiдження 2018-19. Пiдлiтки.


Центр Знань 2019


Контактна особа – Ірина Жарук