unite2eliminate

Hep+C+campaign_memes3

Акція «Руку вгору!»

Активісти в цілому світі об`єднають зусилля в боротьбі за розширення доступу до доступного лікування гепатиту С для всіх. В фокусі – люди, що вживають ін`єкційні наркотики, оскільки епідемія є зосередженою в цій групі населення, складаючи від 10 до 100% у деяких країнах*.

Нові препарати, що їх називають противірусні препарати прямої дії (DAA) є значно більш ефективними, безпечними та мають кращу толерантність ніж препарати попереднього покоління. Терапія з DAA може дати одужання близько 90% пацієнтів з гепатитом С; курс лікування є значно коротшим (зазвичай 12 тижнів) і безпечнішим. Незважаючи на низьку собівартість виробництва DAA, вартість цих препаратів на ринках більшості країн з високим та середнім рівнем доходу залишається високою.

Приєднуйтесь до нас задля швидшої реєстрації, нижчих цін на DAA та діагностику, та запровадження державних програм лікування гепатиту С.

Як долучитися до кампанії в соціальних мережах?

Напишіть DAA на долоні, зробіть знімок піднятої руки з написом, розмістіть фото на вашій сторінці та надішліть нам для допису на сторінці кампанії.

Кампанія проти гепатиту «Об’єднуємося заради припинення гепатиту»

«Разом проти гепатиту С: знати, тестувати, лікувати» – глобальна кампанія, ініційована Центром Альянсу зі СНІДу, споживання наркотиків та гепатиту С спільно з групою партнерських організацій Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД з метою розширення охоплення та доступу до тестування й лікування гепатиту С.

Приєднуйтесь!

Приєднуйтесь до кампанії «Разом проти гепатиту С: знати, тестувати, лікувати» у соціальних мережах Facebook (facebook.com/unite2eliminate), Instagram (instagram.com/eliminatehepc) і Twitter (twitter.com/eliminatehepc) та допоможіть у її просуванні за допомогою хештегу #EliminateHepC.