Центр Альянсу зі СНІДу, споживання наркотиків та гепатиту С

Центр Альянсу зі СНІДу, споживання наркотиків та гепатиту С

Центр Альянсу зі СНІДу, споживання наркотиків та гепатиту С створений Альянсом громадського здоров’я з метою забезпечення охорони здоров’я як основоположного права людини шляхом інноваційних, сталих та адаптованих до місцевих умов рішень для збільшення охоплення та масштабу інтервенцій, а також підвищення їх якості.

Ми щиро віддані цінностям і принципам, якими Альянс керується протягом майже 15 років своєї роботи, виступаючи лідером у сфері боротьби з негативними наслідками вживання наркотиків, ВІЛ/СНІДу, вірусних гепатитів, туберкульозу та інфекцій, що передаються статевим шляхом, в Україні та світі завдяки співпраці з урядами країн, громадянським суспільством, міжнародними технічними агентствами та приватним сектором.

Наша місія:

Зусилля, спрямовані на максимізацію позитивних результатів інвестицій у сфері охорони здоров’я. Робота в епіцентрі епідемій ВІЛ та гепатиту С з метою досягнення соціальних, економічних результатів і результатів у галузі охорони здоров’я. Основна увага – уразливим групам населення з метою подолання бар’єрів на шляху досягнення рівного доступу до медичної допомоги, а також відповідних товарів і послуг – основоположних прав людини.

Від знань – до практичних дій і до поширення практик, заснованих на доказах і фактичних даних.