SyrEx Cloud

колд
SyrEx Cloud

SyrEx – програма, розроблена Альянсом громадського здоров’я у 2004 році, яку наразі використовують у 17 країнах світу.

SyrEx використовується для сканування QR-кодів, відбитків пальців та штрихкодів для ідентифікації клієнтів і швидкої реєстрації інформації. Послуги обираються на екрані, що дозволяє спеціалістам, які працюють з клієнтами, збільшити час, який вони приділяють спілкуванню з ними, та наданню послуг.

Для відстеження послуг, які надаються клієнтам на місцях, більше не потрібні печатні відомості та паперові журнали. SyrEx дозволяє сконцентруватися на змісті роботи, а не на веденні документації.

Дані потрапляють у базу даних відразу після того, як користувач вводить їх у додатку SyrEx на екрані смартфону або планшету, при цьому немає необхідності передавати роздруковані документи в офіс чи передруковувати дані.

Коли мобільний пристрій підключений до мережі, всі дані постійно завантажуються до хмарного сховища даних, при цьому забезпечується найвищий рівень їх безпеки. Дані автоматично синхронізуються з усіма мобільними пристроями на місцях; кожен, хто працює у польових умовах, завжди має доступ до оновленої інформації (наприклад, до переліку всіх клієнтів, навіть якщо з ними контактував інший працівник). Немає ризику випадкової втрати даних, оскільки у процесі зберігання даних не використовуються паперові носії інформації.

Додаток SyrEx містить інформаційну панель, дані в якій оновлюються у режимі реального часу при завантаженні інформації з мобільних пристроїв. Інформаційна панель містить узагальнені дані щодо операцій на місцях, які можуть використовуватися у повсякденній роботі, плануванні програм та процесі моніторингу. Дані постійно аналізуються і можуть бути узагальнені та представлені у звітах, що регулярно адаптуються до вимог користувачів.

SyrEx дозволяє миттєво аналізувати дані та представляти описову інформацію, частотні показники та перехресні табличні дані автоматично. Для проведення більш комплексного аналізу масиви даних можуть завантажуватися в міру їх накопичення.

Більш детальну інформацію можна знайти тут