ЗМІ про нас

ЗМІ про нас


 • 05.08.2018. Телеканал Newsone: «Чому поліція бездіє проти реклами наркотиків на стінах і парканах»

«Під носом у поліції на житлових будинках у Києві активно рекламують продаж наркотиків. Чому поліція не діє і що про це кажуть самі наркозалежні у сюжеті»

Подивитись новину


 • 30.07.2018. Свідок: «Лагідний вбивця»: більше мільйона українців не знають, що мають небезпечну хворобу»

«За статистикою приблизно 50 тисяч українців хворіють на гепатити. А от більше мільйона навіть не знають про те, що мають таку інфекцію. Тоді як нині за допомогою сучасних тест-систем можна легко перевіритись, в домашніх умовах»

Подивитись новину


 • 29.07.2018. Наш Репортер: «Инфекция, которая незаметно убивает изнутри многих украинцев, излечима»

«28 июля – всемирный день гепатита. День, когда врачи в очередной раз напоминают об этом недуге. По статистике примерно 50 тысяч украинцев болеют гепатитами. А вот более миллиона человек даже не знают о том, что имеют такую инфекцию»

Подивитись новину


 • 28.07.2018. Телеканал 24: Понад мільйон українців не знають, що мають інфекцію, яка непомітно вбиває зсередини»

«28 липня – всесвітній день гепатиту, день, коли лікарі вчергове нагадують про цю недугу. За статистикою приблизно 50 тисяч українців хворіють на гепатити. А от більше мільйона навіть не знають про те, що мають таку інфекцію. Тоді як нині за допомогою сучасних тест-систем можна легко перевіритись, в домашніх умовах»

Подивитись новину


 • 28.07.2018. Телеканал Newsone: «28 липня – Всесвітній день боротьби з гепатитами»

«В Україні приблизно 2 млн. хворих на цей недуг. Чи можливо від нього вилікуватись та як захистити себе»

Подивитись новину


 • 28.07.2018. Радіо Свобода: «В Україні готові побороти гепатит С?»

«У світі на гепатит С хворіють 71 мільйон людей, серед них близько 2 мільйони українців. З таким показником Україна потрапили до світового топ-30 країн, які мають найбільший тягар епідемії С, зазначає асоційований директор з політики та партнерських відносин Альянсу громадського здоров’я Павло Скала»

Подивитись новину


 • 28.07.2018. Громадське радіо: «У Києві перевірили 370 прохожих на гепатит С: 4% отримали позитивний результат»

«Учора, 27 липня, на Контрактовій площі Альянс громадського здоров’я провів акцію щодо виявлення Гепатиту С. Із перевірених 370 людей – 14 отримали позитивний результат. Про це розповів у коментарі Громадському радіо асоційований директор Альянсу громадського здоров’я Павло Скала»

Подивитись новину


 • 28.07.2018. Комментарии.UA: Киев: «На Контрактовой площади 370 человек проверили на гепатит»

«Вчера, 27 июля, на Контрактовой площади 370 человек прошли бесплатное тестирование на гепатит С. Об этом рассказал ассоциированный директор Альянса общественного здоровья Павел Скала, передает «Громадське».

Подивитись новину


 • 28.07.2018. Правда ТУТ: «28 липня увесь світ відзначає День боротьби з гепатитами»

«До всесвітнього дня боротьби із гепатитом в українських містах можна було пройти безкоштовне тестування. Цю хворобу ще називають лагідним убивцею, оскільки вірусна інфекція, що уражає клітини печінки призводить цирозу або ж навіть раку. У світі налічується сотені мільйонів хворих, а щороку помирають від вірусу близько мільйона населення планети»

Подивитись новину


 • 27.07.2018. Телеканал Еспресо: «На Контрактовій площі в Києві розповідають людям про вірусні гепатити і як їх уникнути»

«На Контрактовій площі в Києві розгорнулася ціла лікарня. А все для того, щоб розповісти людям про вірусні гепатити і як уникнути цього захворювання. Акція приурочена до Всесвітнього дня боротьби з гепатитами»

Подивитись новину


 • 27.07.2018. «ТСН», телеканал «1+1»: «МОЗ обіцяє вилікувати усіх пацієнтів у державній черзі на лікування гепатиту С»

«Хвороба, яка роками вважалася невиліковною, в Україні тепер лікується. А в МОЗі оголосили амбітні плани – до кінця року новим препаратом вилікувати всіх пацієнтів у державній черзі на лікування гепатиту С новітніми препаратами. І коштуватиме це тепер дешево і доступно кожному»

Подивитись новину


 • 27.07.2018. Телеканал 112: «Пациенты с гепатитом С в Украине получат бесплатные лекарства»

«Все пациенты с гепатитом С, которые стоят в очереди на лечение, получат высококачественные и современные лекарства бесплатно»

Подивитись новину


 • 27.07.2018. Новое время: «Лагідний убивця. Як зупинити епідемію гепатиту С?»

«28 липня у світі традиційно відзначають Міжнародний день боротьби з вірусними гепатитами. Як мінімум мільйон українців і не підозрюють, що мають гепатит С. Що з цим робити? Основні напрями зусиль відображено в слогані цьогорічного дня боротьби з гепатитами в Україні: «Час тестуватись. Час лікуватись!»

Подивитись новину


 • 27.07.2018. Телеканал ZIK: «В Україні 2 мільйони хворих на гепатит С»

«Нині Україна фактично має приховану епідемію гепатиту С. Цей вірус називають «лагідним убивцею», бо нищить непомітно проте упевнено»

Подивитись новину


 • 27.07.2018. Телеканал 5: «Ветерани АТО опинилися у групі ризику з гепатиту С»

«5% населення або 2 мільйони українців інфіковані вірусом гепатиту С. Офіційно у країні зареєстровано 52,5 тисячі пацієнтів, які потребують лікування. У групі ризику опинилися, зокрема, ветерани АТО. Рівень захворюваності серед них становить до 10%»

Подивитись новину


 • 27.07.2018. Телеканал СТБ: «Гепатит С більше не вирок»

«Ефективні ліки для лікування гепатиту С для українців коштуватимуть у рази дешевше»

Подивитись новину


 • 27.07.2018. Телеканал Київ: «Небезпечна хвороба – гепатит С»

«Напередодні Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами в Україні проводять безкоштовні анонімні експрес-тестування. Чи багато людей перевірили здоров’я у столиці у нашому сюжеті»

Подивитись новину


 • 27.07.2018. УНІАН: «Гепатит С: Час тестуватись. Час лікуватись!»

«Альянс громадського здоров’я спільно з 10-ма партнерськими організаціями м. Києва провели традиційну всеукраїнську інформаційно-просвітницьку акцію з нагоди Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами, який відзначається у всьому світі 28 липня»

Подивитись новину


 • 26.07.2018. Громадське радіо: «Як пересвідчитись, що ви не хворі на гепатит? Поради фахівців»

Як зменшити ризики, поширення вірусу та яке значення громадських організацій та активістів у цій роботі. Про це в студії розповідає Павло Скала, асоційований директор з політики та партнерських відносин  Альянсу громадського здоров’я  — найбільшої недержавної організації у Східній Європі та Центральній Азії, яка займається боротьбою з ВІЛ та вірусним гепатитом С.

Подивитись новину