Команда і Кар’єра

Команда і кар’єра

Чинна структура та система управління Міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров’я» спрямована на ефективну реалізацію комплексних програм з ВІЛ/СНІД, туберкульозу та інших соціально небезпечних захворювань національного рівня.

Органи управління

Альянс має три офіційні органи управління, якими визначаються основні засади його діяльності, а також регулюються процеси прийняття рішень. До оновленого складу всіх органів управління увійшли провідні українські та міжнародні фахівці в галузі управління, охорони здоров’я, юриспруденції, економіки, представники як бізнесу, так і благодійного/громадського сектору з різних країн.

Вищим органом управління Альянсу є Загальні збори – стратегічний орган, відповідальний за визначення основних напрямів його діяльності.

Правління – виконавчий орган, який, зокрема, відповідальний за визначення стратегічних цілей діяльності Альянсу, його бачення та місії; затвердження річного робочого плану та річного кошторису надходжень і витрат; здійснення контролю за діяльністю Виконавчого директора та іншого керівництва Альянсу; затвердження основних внутрішніх політик Фонду.

Наглядова рада – контролюючий орган, який здійснює постійний нагляд за фінансовою надійністю та рівнем дотримання корпоративних норм організації, переглядає адекватність наявних механізмів з метою забезпечення ефективного управління ресурсами Альянсу, одночасно оцінюючи фінансові ризики, що загрожують Альянсу, набувачам його благодійної допомоги та іншим зацікавленим особам.

Члени органів управління

Члени органів управління

Біографічні довідки членів органів управління

Біографічні довідки членів органів управління

Структура

команда и карьера

Команда Альянсу – це понад 100 співробітників, які працюють у місті Києві.

Наша команда розгорнула програми антиретровірусної терапії, запровадила замісну терапію, профілактику ВІЛ через мережу аптек, серед дітей вулиці. Наразі зусилля організації фокусуються передусім на профілактиці серед груп ризику. Крім профілактики ВІЛ-інфекції, Альянс реалізує програми проти туберкульозу (ТБ), вірусних гепатитів та інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ). Мирегулярно здійснюємо дослідження, випробовуємо інноваційні підходи та поширюємо найкращі практики в Україні та всьому світі.

Структура Альянсу складається з департаментів та відділів:

Виконавчий директор
Департамент програмної діяльності
Департамент лікування, закупівель та управління поставками
Департамент з політики та партнерських відносин
Департамент з організаційного розвитку
Офіс старшого радника з питань внутрішнього аудиту, управління ризиками та відповідності політикам та процедурам
Фінансово-адміністративний департамент

Вакансії

картинка

Фахівець проекту з досліджень та оцінки

картинка

Менеджер проекту із досліджень


Конкурси на послуги консультантів

картинка

Конкурс з відбору консультанта з питань створення передумов поширення впровадження моделі «Фінансування на основі результатів у ЗПТ» та сталості програми ЗПТ

картинка

МБФ «Альянс громадського здоров’я» оголошує конкурсний відбір консультантів для роботи Інтернет-порталу для ЧСЧ msmua.org

 


Стажування і волонтерство

Альянс громадського здоров’я запрошує студентів останніх курсів та випускників вищих навчальних закладів взяти участь у програмі стажування чи стати волонтером Фонду. Це унікальна можливість для вас долучитися до одного з найбільших благодійних фондів в Україні, котрий займається проблемами ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та вірусних гепатитів.

Щодо питань стажування чи волонтерства звертайтеся до vacancy@aph.org.ua

 


Project Officer: HIV Care and Treatment
Project Assistant: Optimized HIV Case Finding (OCF)
Program Assistant: Monitoring & Evaluation
Юрист
Старший бухглатер
Бухгалтер по основним засобам
Фінансовий асистент (R&P)
Фінансовий асистент (PSF)
Старший фахівець відділу досліджень, моніторингу і оцінки.
Фахівець відділу міжнародних програм
Старший програмний фахівець: проєкт Healthlink
Менеджер програми: Кризове реагування (гуманітарна допомога)
Конкурсний відбір консультантів – соціальних працівників для комплексного ведення випадків та супроводу клієнтів, які отримають АРТ в рамках проєкту MCF у Херсонській області.
Конкурсний відбір консультантів – соціальних працівників для участі у проєкті «Оптимізоване виявлення ВІЛ випадків за участю регіональних мобільних команд швидкого реагування (MCF)» у Херсонській області.
Kонкурс з відбору лаборантів (зовнішні консультанти)
Конкурс з відбору консультанта для надання консультативних послуг з впровадження політики у сфері громадського здоров’я, фандрайзінгу та субгрантування неурядових та урядових організацій
Конкурс для надання консультаційних послуг з оцінки ефективності проєкту зі зменшення шкоди серед ЧСЧ, які практикують хімсекс
Конкурсний відбір консультантів – з адаптації тематичних модулів інтервенції СІРІ
Конкурсний відбір консультантів – Координаторів для участі у проєкті «Оптимізоване виявлення ВІЛ випадків за участю регіональних мобільних команд швидкого реагування (MCF)» у Київській області.
Конкурсний відбір консультантів – соціальних працівників для комплексного ведення випадків та супроводу клієнтів, які отримають АРТ в рамках проєкту MCF у Київській області.
Конкурсний відбір консультантів – соціальних працівників для участі у проєкті «Оптимізоване виявлення ВІЛ випадків за участю регіональних мобільних команд швидкого реагування (MCF)» у Київській області.
Консультант для модерації семінару та вебінарів для ТБ закладів та НУО щодо підвищення ефективності їх співпраці
Конкурсний відбір консультантів – Координаторів для участі у проєкті «Оптимізоване виявлення ВІЛ випадків за участю регіональних мобільних команд швидкого реагування (MCF)» у Харківській області.
Конкурсний відбір консультантів – соціальних працівників для комплексного ведення випадків та супроводу клієнтів, які отримають АРТ в рамках проєкту MCF у Харківській області.
Конкурсний відбір консультантів – соціальних працівників для участі у проєкті «Оптимізоване виявлення ВІЛ випадків за участю регіональних мобільних команд швидкого реагування (MCF)» у Харківській області.
Конкурс: пул консультантів на розробку сценаріїв е-СП
Конкурс щодо консультаційних послуг фахівця з дотримання процедур реалізації проекту
Конкурс щодо консультаційних послуг з моніторингу виконання програмної діяльності
Конкурс щодо консультаційних послуг комунікації з зацікавленими сторонами
Конкурс для надання консультаційних послуг з проведення онлайн тренінгу на тему «Інфекційний контроль в діяльності НУО за напрямками ТБ» (1 тренер)
Конкурс тренерів на проведення тренінгів
Конкурс для відбору медіа-консультанта в рамках компоненту «Технічна підтримка спільнот щодо підвищення обізнаності суспільства про права КГ, подолання стигми та дискримінації та доступу до послуг»
Консультант - проектний асистент
Конкурс на консультанта з розробки протоколу дослідження проєкту «Інновація, Інклюзія та Інспірація: Профілактика Гепатиту С через зменшення шкоди силами спільнот (HEPC III)»
Конкурс з відбору консультанта для розробки посібника по ментальному здоров’ю
Оголошення конкурсу Консультантів з розробки керівництва до інтервенції «Таємні покупці» за напрямом профілактики та лікування ВІЛ
Консультант для підготовки аналітичного документу на основі оцінок компонентів ТВ CRG Assessment та їх відповідності STP CRG Assessment Tool
Відбір медсестер/медичних братів паліативна допомога
Відбір лікарів терапевтів паліативна допомога
Консультант відділу закупівель та управління поставками
Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» оголошує конкурс з відбору консультанта для координації проєкту «Забезпечення медико-психосоціального супроводу пацієнтів з ТБ/МРТБ. Формування прихильності пацієнтів до лікування туберкульозу»
Конкурс з відбору консультантів для розробки скриптів для електронного соціального працівника
Kонкурс з відбору водіїв (зовнішні консультанти)
Kонкурс з відбору соціальних працівників (зовнішні консультанти)
Kонкурс з відбору психологів (зовнішні консультанти)
Конкурс з відбору медичних сестер/медичних братів (зовнішні консультанти)
Конкурс з відбору лікарів терапевтів (зовнішні консультанти)
Конкурс щодо консультаційних послуг координатора фахівців-практиків з впровадження підходу «Підтримка ініціатив спільнот» (SCLR) в Україні
Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» оголошує конкурс на надання консультаційних послуг з координації діяльності спрямованої на підтримку дітей, підлітків та родин з дітьми в безпечних просторах НУО-партнерів
Конкурс з відбору зовнішніх (outsourcing) IT спеціалістів
Консультант для виконання функцій асистента команди з впровадження проектної діяльності у сфері ЗПТ
Тренер з питань психічного здоров’я під час війни
Консультант з координації діяльності на національному та регіональному рівні за компонентом «Проведення навчальних семінарів для представників правоохоронних органів»
Конкурс з відбору консультанта для виконання функцій асистента команди з впровадження проектної діяльності у сфері ЗПТ
Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» оголошує конкурс з відбору зовнішніх (outsourcing) експертів з ряду питань в сфері охорони здоров’я та ІТ (оновлено)
Конкурс з відбору консультантів для розробки алгоритму та скриптів для е-соціального працівника
Координатор з адвокації проєкту REAct
Відкритий конкурс STEP-UP 2022/2023 MВOК по пошуку тренерів для розробки матеріалів модулів курсу
конкурс з відбору консультанта для здійснення організаційно-аналітичного супроводу впровадження мультисекторального механізму взаємодії та підзвітності щодо реалізації зобов’язань Політичної декларації ООН з туберкульозу в рамках діяльності Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу
Альянс громадського здоров’я об’являє відкритий конкурс консультантів – асистентів відділу ТБ програм.
Конкурс для відбору консультанта: фахівець з політики та адвокації.
Консультант проекту SoS_project - Координатор з запуску операційного дослідження
Конкурс для надання консультаційних послуг з просування публікацій у Facebook
Конкурс для відбору медіа-консультанта
Конкурс з відбору консультанта для надання консультаційних послуг з підготовки документів для отримання ліцензії ДІЯР
Програмного спеціаліста
Конкурс щодо надання консультаційних послуг на посаду адміністратора он-лайн ресурсу Хелп24
Конкурс з відбору зовнішніх (outsourcing) експертів з ряду питань в сфері охорони здоров’я та ІТ
Конкурс на консультанта з програмних питань
На початок