Команда і Кар’єра

Команда і кар’єра

Чинна структура та система управління Міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров’я» спрямована на ефективну реалізацію комплексних програм з ВІЛ/СНІД, туберкульозу та інших соціально небезпечних захворювань національного рівня.

Органи управління

Альянс має три офіційні органи управління, якими визначаються основні засади його діяльності, а також регулюються процеси прийняття рішень. До оновленого складу всіх органів управління увійшли провідні українські та міжнародні фахівці в галузі управління, охорони здоров’я, юриспруденції, економіки, представники як бізнесу, так і благодійного/громадського сектору з різних країн.

Вищим органом управління Альянсу є Загальні збори – стратегічний орган, відповідальний за визначення основних напрямів його діяльності.

Правління – виконавчий орган, який, зокрема, відповідальний за визначення стратегічних цілей діяльності Альянсу, його бачення та місії; затвердження річного робочого плану та річного кошторису надходжень і витрат; здійснення контролю за діяльністю Виконавчого директора та іншого керівництва Альянсу; затвердження основних внутрішніх політик Фонду.

Наглядова рада – контролюючий орган, який здійснює постійний нагляд за фінансовою надійністю та рівнем дотримання корпоративних норм організації, переглядає адекватність наявних механізмів з метою забезпечення ефективного управління ресурсами Альянсу, одночасно оцінюючи фінансові ризики, що загрожують Альянсу, набувачам його благодійної допомоги та іншим зацікавленим особам.

Члени органів управління

Члени органів управління

Біографічні довідки членів органів управління

Біографічні довідки членів органів управління

Структура

команда и карьера

Команда Альянсу – це понад 100 співробітників, які працюють у місті Києві.

Наша команда розгорнула програми антиретровірусної терапії, запровадила замісну терапію, профілактику ВІЛ через мережу аптек, серед дітей вулиці. Наразі зусилля організації фокусуються передусім на профілактиці серед груп ризику. Крім профілактики ВІЛ-інфекції, Альянс реалізує програми проти туберкульозу (ТБ), вірусних гепатитів та інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ). Мирегулярно здійснюємо дослідження, випробовуємо інноваційні підходи та поширюємо найкращі практики в Україні та всьому світі.

Структура Альянсу складається з департаментів та відділів:

Виконавчий директор
Департамент програмної діяльності
Департамент лікування, закупівель та управління поставками
Департамент з політики та партнерських відносин
Департамент з організаційного розвитку
Офіс старшого радника з питань внутрішнього аудиту, управління ризиками та відповідності політикам та процедурам
Фінансово-адміністративний департамент

Вакансії

картинка

Фахівець проекту з досліджень та оцінки

картинка

Менеджер проекту із досліджень


Конкурси на послуги консультантів

картинка

Конкурс з відбору консультанта з питань створення передумов поширення впровадження моделі «Фінансування на основі результатів у ЗПТ» та сталості програми ЗПТ

картинка

МБФ «Альянс громадського здоров’я» оголошує конкурсний відбір консультантів для роботи Інтернет-порталу для ЧСЧ msmua.org

 


Стажування і волонтерство

Альянс громадського здоров’я запрошує студентів останніх курсів та випускників вищих навчальних закладів взяти участь у програмі стажування чи стати волонтером Фонду. Це унікальна можливість для вас долучитися до одного з найбільших благодійних фондів в Україні, котрий займається проблемами ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та вірусних гепатитів.

Щодо питань стажування чи волонтерства звертайтеся до vacancy@aph.org.ua

 


Старший фахівець проекту
Старший фінансовий фахівець проекту
Менеджер проекту
Асистент проекту: міжнародні програми
Персональний асистент заступника виконавчого директора
Асистент проекту з лікування

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» оголошує конкурсний відбір консультанта: Асистента проекту : відділ лікування, закупівель та управління поставками.

Регіональний координатор команди громадських раппортеров в Дніпропетровській області

Регіональний громадський раппортер в Дніпропетровській області

Consultant on yield assessment

Конкурс для надання консультаційних послуг в рамках проекту «Запровадження системи моніторингу та швидкого реагування на порушення прав людини в Україні - REAct»

МБФ «Альянс громадського здоров’я» оголошує конкурс з відбору зовнішніх (outsourcing) IT спеціалістів.

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» оголошує конкурсний відбір консультанта з програмної, технічної та адвокаційної підтримки проектних заходів з профілактики та лікування ТБ та  ТБ/ВІЛ

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» оголошує конкурс на посаду регіонального координатора в рамках проекту  «Оптимізоване виявлення випадків ВІЛ (OCF) та розширення лікування за підтримки спільнот (CITI)» (OCF+CITI CDC) за підтримки Центрів контролю і профілактики захворювань США, згідно із Надзвичайним планом Президента США по боротьбі зі СНІДом (PEPFAR).

Консультант з підтримки якості даних для OCF (оптимізований пошук випадків ВІЛ-інфекції) в проект PORT (програма оптимізації та дослідження).