Команда і Кар’єра

Команда і кар’єра

Чинна структура та система управління Міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров’я» спрямована на ефективну реалізацію комплексних програм з ВІЛ/СНІД, туберкульозу та інших соціально небезпечних захворювань національного рівня.

Органи управління

Альянс має три офіційні органи управління, якими визначаються основні засади його діяльності, а також регулюються процеси прийняття рішень. До оновленого складу всіх органів управління увійшли провідні українські та міжнародні фахівці в галузі управління, охорони здоров’я, юриспруденції, економіки, представники як бізнесу, так і благодійного/громадського сектору з різних країн.

Вищим органом управління Альянсу є Загальні збори – стратегічний орган, відповідальний за визначення основних напрямів його діяльності.

Правління – виконавчий орган, який, зокрема, відповідальний за визначення стратегічних цілей діяльності Альянсу, його бачення та місії; затвердження річного робочого плану та річного кошторису надходжень і витрат; здійснення контролю за діяльністю Виконавчого директора та іншого керівництва Альянсу; затвердження основних внутрішніх політик Фонду.

Наглядова рада – контролюючий орган, який здійснює постійний нагляд за фінансовою надійністю та рівнем дотримання корпоративних норм організації, переглядає адекватність наявних механізмів з метою забезпечення ефективного управління ресурсами Альянсу, одночасно оцінюючи фінансові ризики, що загрожують Альянсу, набувачам його благодійної допомоги та іншим зацікавленим особам.

Члени органів управління

Члени органів управління

Біографічні довідки членів органів управління

Біографічні довідки членів органів управління

Структура

команда и карьера

Команда Альянсу – це понад 100 співробітників, які працюють у місті Києві.

Наша команда розгорнула програми антиретровірусної терапії, запровадила замісну терапію, профілактику ВІЛ через мережу аптек, серед дітей вулиці. Наразі зусилля організації фокусуються передусім на профілактиці серед груп ризику. Крім профілактики ВІЛ-інфекції, Альянс реалізує програми проти туберкульозу (ТБ), вірусних гепатитів та інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ). Мирегулярно здійснюємо дослідження, випробовуємо інноваційні підходи та поширюємо найкращі практики в Україні та всьому світі.

Структура Альянсу складається з департаментів та відділів:

Виконавчий директор
Департамент програмної діяльності
Департамент лікування, закупівель та управління поставками
Департамент з політики та партнерських відносин
Департамент з організаційного розвитку
Офіс старшого радника з питань внутрішнього аудиту, управління ризиками та відповідності політикам та процедурам
Фінансово-адміністративний департамент

Вакансії

картинка

Фахівець проекту з досліджень та оцінки

картинка

Менеджер проекту із досліджень


Конкурси на послуги консультантів

картинка

Конкурс з відбору консультанта з питань створення передумов поширення впровадження моделі «Фінансування на основі результатів у ЗПТ» та сталості програми ЗПТ

картинка

МБФ «Альянс громадського здоров’я» оголошує конкурсний відбір консультантів для роботи Інтернет-порталу для ЧСЧ msmua.org

 


Стажування і волонтерство

Альянс громадського здоров’я запрошує студентів останніх курсів та випускників вищих навчальних закладів взяти участь у програмі стажування чи стати волонтером Фонду. Це унікальна можливість для вас долучитися до одного з найбільших благодійних фондів в Україні, котрий займається проблемами ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та вірусних гепатитів.

Щодо питань стажування чи волонтерства звертайтеся до vacancy@aph.org.ua

 


Секретар
Фiнансовий фахiвець
Старший програмний фахівець по замісній підтримувальній терапії
Старший бухгалтер
Асистент проекту з лікування
Персональний асистент директора із лікування, закупівель та управління поставками
Фахівець проекту: EJAF
Ассистент проекту (PORT)
Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» (далі Альянс) оголошує конкурсний відбір консультантів – координаторів для участі у програмі «Покращення виявлення випадків ВІЛ та розширення лікування за підтримки спільнот» за підтримки Центрів контролю і профілактики захворювань США (CDC), згідно із Надзвичайним планом Президента США по боротьбі зі СНІДом (PEPFAR) в Запорізькій, областях та у місті Києві.
Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» (далі Альянс) оголошує конкурсний відбір консультантів – кейс-файндерів для участі у програмі «Покращення виявлення випадків ВІЛ та розширення лікування за підтримки спільнот» за підтримки Центрів контролю і профілактики захворювань США (CDC), згідно із Надзвичайним планом Президента США по боротьбі зі СНІДом (PEPFAR) в Кіровоградській та Запорізькій областях
Консультант з операційної підтримки, моніторингу та оцінки для Регіонального проекту від Глобального Фонду
Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» оголошує конкурс для надання консультаційних послуг: консультант з систем обробки інформації (1C)
Конкурс для надання консультаційних послуг в рамках проекту «Запровадження системи моніторингу та швидкого реагування на порушення прав людини в Україні - REAct» в м. Одеса
Консультант з впровадження SCRUM та Agile підходів у проектному менеджменті.
Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» оголошує конкурс з відбору зовнішніх (outsourcing) IT спеціалістів
Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» оголошує конкурсний відбір консультантів для проведення програмного моніторингу НУО, які реалізують проекти профілактики ВІЛ/ІПСШ/ТБ на тимчасово не підконтрольних уряду України територіях Донецької та Луганської областей.
Консультант з моніторингу та досліджень
Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» (далі Альянс) оголошує конкурсний відбір консультантів – кейс-менеджерів для участі у операційному дослідженні моделі «Оптимізованого виявлення випадків ВІЛ (OCF) та розширення лікування за підтримки спільнот (CITI)» (OCF+CITI CDC) за підтримки Центрів контролю і профілактики захворювань США, згідно із Надзвичайним планом Президента США по боротьбі зі СНІДом (PEPFAR) в в Дніпропетровській, Донецькій, Херсонській, Кіровоградській Одеській, Миколаївській, Запорізькій областях та у місті Києві.
Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» (далі Альянс) оголошує конкурсний відбір консультантів – кейс-файндерів для участі у операційному дослідженні моделі «Оптимізованого виявлення випадків ВІЛ (OCF) та розширення лікування за підтримки спільнот (CITI)» (OCF+CITI CDC) за підтримки Центрів контролю і профілактики захворювань США, згідно із Надзвичайним планом Президента США по боротьбі зі СНІДом (PEPFAR) в Дніпропетровській, Донецькій, Херсонській, Кіровоградській Одеській, Миколаївській, Запорізькій областях та у місті Києві.
Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» (далі Альянс) оголошує конкурсний відбір консультантів – координаторів для участі у операційному дослідженні моделі «Оптимізованого виявлення випадків ВІЛ (OCF) та розширення лікування за підтримки спільнот (CITI)» (OCF+CITI CDC) за підтримки Центрів контролю і профілактики захворювань США, згідно із Надзвичайним планом Президента США по боротьбі зі СНІДом (PEPFAR) в Дніпропетровській, Донецькій, Херсонській, Кіровоградській Одеській, Миколаївській, Запорізькій областях та у місті Києві.