Альянс Громадського Здоров’я спільно з AFEW International, Одеською міською радою та Knowledge Action Change (Великобританія) організує міжнародну конференцію «Здоров’я у місті» (City Health International), яка відбудеться 13 – 14 вересня 2018 року в Одесі.

З 2012 року конференція «Здоров’я у місті» проводиться у різних містах Європи, зосереджу увагу на широкому колі тем, які стосуються питань здоров’я та добробуту людей –  здоровий спосіб життя громадян, здорове харчування, безпечна сексуальна поведінка, попередження вживання алкоголю та наркотиків, недопущення насильства, а також інших факторах, які впливають на здоров’я громадян у місті. До участі у конференції запрошуються представники органів місцевого самоврядування, неурядових організацій, громадських проектів, а також науковці та розробники політик з питань громадського здоров’я. Додаткову інформацію щодо конференції можна отримати на веб-сайті https://cityhealthinternational.org/2018/.

Ключова тема конференції «Здоров’я у місті» 2018 року – «Здорові міста у епоху змін». Будуть розглянуті питання зміни політичних та суспільних норм, а також  роль та очікування спільнот. Конференція відбуватиметься  протягом двох днів із запланованою кількістю учасників до 250 осіб. Це вперше, коли конференція такого формату буде проходити в регіоні Східної Європи. Участь України в такому заході відкриває нові можливості, спрямовані на вирішення питань громадського здоров’я на рівні міст. Планується участь мерів Києва, Стамбула, Афін та інших європейських міст для обговорення посилення ролі місцевої влади в укріпленні здоров’я міських жителів.

Організатори чекають на подання тез для усних презентацій та постерів за посиланням –  https://cityhealthinternational.org/go2018/. Кінцевий строк подання тез – 1 квітня, 2018 року. Реєстраційний внесок для участі в конференції складає 150 доларів США за одного делегата. Знижений реєстраційний внесок у розмірі 100 доларів США – для учасників з України та країн із середнім на низьким рівнем доходів згідно з класифікацією Всесвітнього банку.

З питаннями стосовно участі або підтримки конференції звертайтеся до контактної особи з боку Альянсу громадського здоров’я Марини Браги (braga@aph.org.ua).